|
Nebraska City News-Press - Nebraska City, NE
  • SE All Star Rosters

  • The Southeast Nebraska All Star Games on June 14 and 15 on the campus of Southeast Community College at Beatrice.
    The all star volleyball match will be 7:30 p.m. Friday, June 14.
    The girls’ and boys’ all star basketball games are scheduled for 6 and 8 p.m. on Saturday, June 15.
    • email print
  • The Southeast Nebraska All Star Games on June 14 and 15 on the campus of Southeast Community College at Beatrice.
    The all star volleyball match will be 7:30 p.m. Friday, June 14.
    The girls’ and boys’ all star basketball games are scheduled for 6 and 8 p.m. on Saturday, June 15.
    Rosters for both East and West are below.
    All Star Basketball
    Rosters
    West Girls
    Hanah Barnard, Beatrice
    Morgan Hill, Crete
    Haley Moore, Milford
    Alex Edwards, Crete
    Jennifer Pribyl, Exeter-Milligan
    Bridgette Baden, Thayer Central
    Jill Faxon, Beatrice
    Hannah Tvrdy, Seward
    Mikaelyn Dick, Heartland Community
    Mikaela Shaw, Sandy Creek
    Kourtney Zadina, Seward
    East Girls
    Jenna Nieveen, Sterling
    Sierra Friedly, Pawnee City
    Sydney LaVigne, Johnson-Brock
    Kim Osovski, Lourdes
    Alix Bryant, Norris
    Cliare Poppe, Falls City
    Hannah Hoefler, Norris
    Danielle Pfister, Johnson County Central
    Kylie Trobee, Freeman
    Erica Dorn, Wymore Southern
    Cierra Tjaden, Waverly
    Bridget Bucher, Norris
    West Boys
    Foster Zlab, Wilber-Clatonia
    Ryan Tegtmeier, Bruning-Davenport
    Trey Barnes, Seward
    Mitch Hinrichs, Sandy Creek
    Austan Rath, Sutton
    Aaron DeWaard, Centennial
    Dalton Griffin, Fairbury
    Andrew Kuta, Sandy Creek
    Coleman Cogswell, McCool Junction
    Trenton Tietjen, Thayer Central
    Chandler Folkerts, Milford
    Brent Regier, Heartland Community
    East Boys
    Tyler Farley, Syracuse-Dunbar-Avoca
    Graham Droge, Pawnee City
    Tyler Collin, Auburn
    Lane Barnhill, Falls City Sacred Heart
    Cord Huettner, Falls City
    Nick Behrends, Johnson-Brock
    Dylan Bohlke, Norris
    Austin Smith, Pawnee City
    Kevin Beethe, Humboldt-TRS
    Michael Lucas, Sterling
    Nathan Kuhl, Johnson County Central
    Justin Damme, Johnson County Central
    All Star Volleyball
    Rosters
    West Team
    Taylor Erdkamp, Exeter-Milligan
    Sierra Roth, Seward
    Maria VanKirk, Sutton
    Kaitlin Bradley, Crete
    Jackie Luzum, Exeter-Milligan
    Lindsey Maloley, Filmore Central
    Becca Anderson, Milford
    Sara Brune, Heartland Community
    Erica Koehler, York
    Madison Millikan, Milford
    Aleah Rosenau, York
    Makaleigh Yantzie, Bruning Davenport/Shickley
    East Team
    Alexis Nee, Auburn
    Andrew Zarybnicky, Diller-Odell
    Bethany Lampe, Falls City
    Amber Wehrbein, Lewiston
    Tierra Williams, Auburn
    Morgan Lenners, Freeman
    Kendall Hallstrom, Syracuse-Dunbar-Avoca
    Paige Zastera, Syracuse-Dunbar-Avoca
    Page 2 of 2 - Mackenzie Faris, Johnson County Central
    Janey Malcolm, Falls City Sacred Heart
    Taylor Rupprecht, Diller-Odell
    Claire Rush, Johnson-Brock

      • calendar